bestuurTC.jpg

Ward Vandemaele
Voorzitter + ledenadmin
ward.ktcg@gmail.com
0493/99.02.67
Steven Heytens
Secretaris - Driehoekstornooi
heytens.steven@skynet.be
0475/75.55.99
Michaƫl Ceuppens
S2T - Lessen volw.
michaelceuppens@lexcour.be
0486/11.38.60
Guido Dujardin
Ondervoorzitter
guido@guidodujardin.be
056/71.44.53
Louis Lecluyse
Jeugdcoƶrdinator
jeugd@tcgaverkasteel.be
0496/92.98.66
Mathieu Lecluyse
Interclub
mathieu.lecluyse@telenet.be
0476/53.69.34
Janneke Depla
Feestelijkheden
janneke.depla@telenet.be
0476/56.50.97
Nick Opbrouck
Feestelijkheden
obbienick@gmail.com
0486/56.32.64
Pieter Arteel
Feestelijkheden
pieter.arteel1@gmail.com
0472/43.62.93
Jaan Depraetere
Interclub + Ledenadmin
jaan.depraetere@gmail.com
0472/39.22.40

In the picture

Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok