bestuurTC.jpg

Ward Vandemaele
Voorzitter + ledenadmin
ward.ktcg@gmail.com
0493/99.02.67
Steven Heytens
Secretaris - Driehoekstornooi
heytens.steven@skynet.be
0475/75.55.99
Michaƫl Ceuppens
S2T - Lessen volw.
michaelceuppens@lexcour.be
0486/11.38.60
Guido Dujardin
Ondervoorzitter
guido@guidodujardin.be
056/71.44.53
Louis Lecluyse
Jeugdcoƶrdinator
jeugdtcgaverkasteel@gmail.com
0496/92.98.66
Mathieu Lecluyse
Interclub
mathieu.lecluyse@telenet.be
0476/53.69.34
Janneke Depla
Feestelijkheden
janneke.depla@telenet.be
0476/56.50.97
Nick Opbrouck
Feestelijkheden
obbienick@gmail.com
0486/56.32.64
Pieter Arteel
Feestelijkheden
pieter.arteel1@gmail.com
0472/43.62.93
Jaan Depraetere
Interclub + Ledenadmin
jaan.depraetere@gmail.com
0472/39.22.40
Kris De Leeuw
Verantwoordelijke werking Gaverdomein
kris@kantoordeleeuw.be
0479/72.34.03

In the picture

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.